Grupa Inwestycyjna HOSSA SA
ELFEKO CAPITAL
Port Lotniczy Gdańsk
Auto-Mobil
Invest Komfort
Poczta Polska - Prabuty
Poczta Polska - Kwidzyn
HDS Polska
PKP Energetyka
Poczta Polska
Poczta Polska
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
Zakład Remontowy Energetyki
PKP Energetyka

INWESTOR:

Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.

 

ZAKRES DOKUMENTACJI ORAZ PRAC:

Przebudowa i rozbudowa pomieszczeń socjalnych dla SOL na terenie Terminala T2

 

MIEJSCE:

Gdańsk

 

DATA REALIZACJI:

2018

 

OPIS:

Firma Projektowo-Budowlana APB Sp. z o.o. wykonała na zlecenie Portu Lotniczego Gdańsk Sp. z o.o. prace adaptacyjne tj. przebudowę i rozbudowę pomieszczeń socjalnych dla Służby Ochrony Lotniska na terenie Terminala T2 Portu Lotniczego Gdańsk. Prace były wykonywane w oparciu o wcześniej wykonaną przez pracownię projektową firmy Projektowo-Budowlanej APB Sp. z o.o. dokumentację techniczną.

 

Firma Projektowo-Budowlana APB Sp. z o.o. zaprezentowała wysoki poziom techniczny oraz kulturę pracy gwarantującą profesjonalne wykonanie wszystkich robót. Prace zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, Polskimi Normami, zasadami wiedzy i sztuki technicznej, przepisami i wytycznymi władz lotnictwa cywilnego dotyczącymi bezpieczeństwa lotnisk oraz wytycznymi Inwestora tj. Portu Lotniczego Gdańsk Sp. z o.o.

 

Biorąc pod uwagę terminowość, zaangażowanie oraz kompetencję pracowników z pełnym przekonaniem polecamy Firmę Projektowo-Budowlaną APB Sp. z o.o. jako sprawdzonego, odpowiedzialnego, wykwalifikowanego, rzetelnego i solidnego partnera z dużym doświadczeniem w branży projektowo-budowlanej, dbającego o wysoki poziom usług i obsługi Klienta, która wywiązała się ze wszystkich zobowiązań terminowo, fachowo i rzetelnie.