Biuro architektoniczne APB – architekci z Trójmiasta

1

3

Architektura

Budownictwo

APB to biuro architektoniczne z Trójmiasta, które powstało w 1993 r. z części Biura Projektów i Usług Consultingowych ARCUS działającego na rynku od 1987 r. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych architektów, których wiedza i zaangażowanie pozwala na oferowanie Inwestorom pełnej obsługi projektowej wraz z koordynacją międzybranżową.

 

W pracowni architektonicznej APB każdy powierzony nam projekt traktujemy indywidulanie i rzetelnie, czuwając nad jego jakością, kontrolując koszty oraz dotrzymując planowanych terminów. Naszym architektom zależy na efekcie końcowym, który stanowi połączenie wysokiej jakości architektury z zadowoleniem Inwestora.

 

Nasze projekty i realizacje to nasza wizytówka. Udowadniamy, że pracownia architektoniczna APB to rzetelny partner, który oferuje profesjonalizm, najwyższe standardy usług oraz ciekawe projekty. Działając również w obszarze budownictwa, zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji.

Czytaj więcej

APB to prężna spółka, która od 30 lat z sukcesami działa na rynku budownictwa. Naszą domeną są hydroizolacje, obróbki blacharskie, elewacje wentylowane oraz wielobranżowe prace budowlane i adaptacyjne lokali handlowo-usługowych.

 

Nasze szeregi tworzy wykwalifikowana i doświadczona kadra: dekarzy, blacharzy, stolarzy, pracowników wykończenia wnętrz, elektryków, instalatorów, monterów elewacji wentylowanej i suchej zabudowy, a także zespół inżynierów i architektów.

 

Realizujemy inwestycje typu: zaprojektuj i wybuduj. W swoich działaniach stawiamy na jakość i terminowość. Wysoka ocena naszych prac oraz zadowolenie naszych klientów to dla nas cel nadrzędny.

Czytaj więcej
30 lat istnienia
firmy
640 Opracowanych
projektów
280 Aranżacji
salonów
Budownictwo
REALIZACJE TERMO I HYDROIZOLACJI
sprawdź więcej
GDYNIA
OFFICER
SOPOT
HOTEL RADISSON BLU
Gdańsk
Brabank
Gdynia
Nowe Orłowo - budynki biurowe
Gdynia
Nowe Orłowo - Osiedle
Sopot
Okrzei
Architektura
Projekty
sprawdź więcej
Gdańsk
Szkoła podstawowa
Gdańsk Piecki-Migowo
Szkoła podstawowa
GDYNIA
Dembińskiego
Gniewino
LAB ONE
SZCZECIN
Dom jednorodzinny
Gdańsk
Maison Africaine

Firma Projektowo-Budowlana APB Sp. z o.o.

ADRES
ul. 3 Maja 73, 81-850 Sopot

TELEFON
58 762 29 00

E-MAIL
biuro@apb.com.pl

NIP
585 00 06 173

REGON
190297900

Pełny kontakt