Grupa Inwestycyjna HOSSA SA
ELFEKO CAPITAL
Port Lotniczy Gdańsk
Auto-Mobil
Invest Komfort
Poczta Polska - Prabuty
Poczta Polska - Kwidzyn
HDS Polska
PKP Energetyka
Poczta Polska
Poczta Polska
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
Zakład Remontowy Energetyki
PKP Energetyka

INWESTOR:

Grupa Inwestycyjna HOSSA SA

 

ZAKRES PRAC

Kompleksowe prace hydro i termoizolacyjne stropodachów, dachów zielonych, tarasów i balkonów wraz z towarzyszącymi robotami blacharskimi.

 

MIEJSCE:

Trójmiasto

 

DATA REALIZACJI:

2010 - 2023

 

OPIS:

Firma Projektowo-Budowlana APB sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie od ponad dziesięciu lat realizuje na zlecenie Grupy Inwestycyjnej HOSSA SA kompleksowe prace hydro i termoizolacyjne stropodachów, dachów zielonych, tarasów i balkonów wraz z towarzyszącymi robotami blacharskimi na naszych inwestycjach.

 

Spółka APB zrealizowała z sukcesem powierzone prace na inwestycjach: Garnizon, Central Park, Wiszące Ogrody, Radisson Blue, Patio Róźy i Zielenisz.

 

Prace wykonane zostały na wysokim poziomie, dostosowanym do naszych wymagań. Roboty realizował zespół wykwalifikowanych pracowników pod nadzorem kadry inżynieryjnej. Biorąc pod uwagę całokształt współpracy z firmą APB, bardzo dobrze oceniamy jakość i estetykę wykonania powierzonych prac oraz obsługę gwarancyjną.

 

Podsumowując dotychczasową współpracę i pozytywnie oceniając Spółkę, w przyszłości planujemy powierzyć Spółce APB realizację kolejnych kontraktów.